فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

DCIM100MEDIADJI_0013.JPG

فروش ویلا و خرید ویلا در شمال (ویلای ساحلی، ویلای جنگلی)

ویلا به سازه و ساختمان‌هایی که در مناطق خوش آب و هوا و در مناطق توریستی در یک یا دو طبقه به صورت فلت و یا دوبلکس احداث می‌شود اطلاق می‌گردد که در کشور ما مناطق ویلایی در شهرها و ییلاقات متعددی به صورت پراکنده موجود و قابل استفاده برای دارندگان ویلا است.

مقدمه:

همه شما دوست دارید ویلایی جهت گذراندن اوقات فراقت و تفریح خود در شمال داشته باشید، با این حساب هر‌ ساله در بین شما افرادی پیدا می‌شوند که با توجه به پس‌انداز و بودجه‌ای که برای خرید ویلا تهیه کردند، قصد انتخاب ویلایی در یکی از دو استان شمالی مانند مازندران و یا گیلان را دارند و به دنبال انتخاب بهترین استان و شهر در شمال هستند.

بخوانید:چرا خرید ویلا در شمال پرطرفدار است؟

پیشنهاد مشاور:
وظیفه ما به عنوان مشاور، معرفی بهترین شهر شمالی کشور برای خرید ویلا و انتخاب می‌باشد، همان‌گونه که در مطالب قبل‌تر به عنوان بهترین مناطق ویلایی و برند شمال برای سرمایه‌گذاری و ساخت و خرید ویلا اشاره داشتیم، در این میان می‌خواهیم شما را با زیباترین و معروف‌ترین شهرهای شمالی آشنا نماییم.

در این مبحث به طور کلی به شهرهای شمالی کشور که از نطر آب و هوا و توریستی و جذاب بودن و با داشتن مناطر طبیعی و توریستی زیبا و با نزدیکی به دریا و در بین جنگل، نسبت به شهرهای دیگر در شمال از اهمیت خاص و اولویت زیادی برخوردار هستند می‌پردازیم.
بحث ساخت و ساز ویلا و خرید و فروش ویلا در تمام نقاط کشور از رونق و اهمیت بالایی برخوردار بوده و این امر سلیقه‌ای و به علاقه خریداران و هموطنان بستگی دارد، اما به طور کلی اگر این سوال از هموطنان عزیز پرسیده شود که کدام یک از شهرهای شمال کشور از نظر توریستی بودن و جذابیت ویلا از اهمیت بیش‌تری نسبت به شهرهای دیگر شمال برخوردار است؟ مطمئنا شهرهایی چون رامسر، متل‌قو، نمک‌آبرود، نوشهر، چالوس را نام خواهند برد و یا بیش‌تر شنیده‌ و از این شهرها خاطره و حتی چند شبی اقامت داشته‌اند.
اما اشخاصی که به صورت تخصصی و اختصاصی در زمینه ویلا و خریدویلا و یا فروش ویلا در شمال فعالیت دارند به طبع شهرهایی چون نوشهر، متل‌قو و نمک‌آبرود را در اولویت خود از لحاظ ساخت و ساز ویلا و یا خرید و فروش ویلا نام خواهند برد.

در همین رابطه بخوانید:فروش زمین کشاورزی در نشتارود

4 شهر برتر و برند شمال کشور

در همین رابطه مطالعه کنید:جاذبه های مازندران و جاهای دیدنی و گردشگری مازندران، شاه راه ایرانی

شهرهای نوشهر، متل‌قو، چالوس، نمک‌آبرود به دلیل داشتن موقعیت عالی با نزدیکی به دریا و جنگل و جاده عبوری بین المللی با گذر از ساحل و جنگل، این شهرهای ویلایی و توریستی را به یکی از زیباترین و سرشناس‌ترین شهرهای ویلایی و گردشگری کشور تبدیل کرده است.

افرادی که به قصد خرید و یا تفریح و گذراندن اوقات تعطیلی از تهران به سمت شمال حرکت می‌کنند بعد از گذراندن مسیر، وارد جاده کرج چالوس می‌شوند و با گذراندن مسافتی در حدود 180 کیلومتر وارد شهرستان چالوس و با عبور به سمت شرق وارد شهرستان زیبا و توریستی نوشهر با مناظر بکر و زیبای دریا و جنگل شده و چنانچه قصد خرید ویلا را داشته باشند منطقه نوشهر و روستاهای شهرستان نوشهر با فاصله اندکی که با دریا و جنگل دارند، همچنین فاصله نوشهر با نقاط مختلف کشور می‌تواند بهترین گزینه برای خرید ویلا ‌باشد.
عده‌ای از مسافران نیز بعد از اتمام مسافت جاده تهران چالوس و رسیدن به چالوس و با چرخش به سمت غرب به نمک‌آبرود با تله‌کابین معروف و بعد به شهرستان قدیمی متل‌قو با نام جدید سلمان شهر می‌شوند که زیبایی و مناظر دیدنی به همراه بسیاری از مراکز خرید برندها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای و با آب و هوای مطبوع و موقعیت زیبای دریا و جنگل رو به رو خواهند شد.
چنانچه قصد خرید ویلا در متل‌قو را داشته باشند باید گفت که گزینه‌ای بسیار عالی و منطقه‌ای زنده و پر جنب و جوش را برای داشتن ویلا و اقامت انتخاب کرده‌اند.
معروف‌ترین و سرشناس‌ترین شهرهای ویلایی در شمال کشور طبق نظرسنجی از هموطنان عزیز به ترتیب شامل متل‌قو، نمک‌آبرود، نوشهر و رامسر می‌باشد که از میان این شهرها نوشهر و چالوس و متل‌قو و نمک‌آبرود نسبت به رامسر از اولویت و طرفداران بیشتری برخوردار است و این امر به دلیل مسافت کم این شهرها به جاده چالوس کرج (کندوان) و مسافت کمتر تا تهران می‌باشد.

بهترین شهر ویلایی شمال

در همین رابطه بخوانید:جاذبه های گردشگری و دیدنی مازندران

در ضمن در میان 4 شهر برتر نام برده در شمال کشور، نوشهر و روستاهای توریستی با ویلاهای متعدد نسبت به متل‌قو و نمک‌آبرود، با عنوان موضوع چرا نوشهر بهترین منطقه ساحلی خرید ویلا در شمال؟ اشاره مختصری داشتیم و به دلایلی هم‌چون، مراکز خرید متعدد و رفت و آمد زیاد و در مسیر جاده رشت و رامسر و ترافیک سنگین در روزهای تعطیل و شلوغ از آرامش بیشتر و هرج و مرج و شلوغی کمتری برخوردار بوده و برای استراحت و آرامش رتبه نخست ویلایی کشور را دارد، به همین علت بیشتر اشخاصی که قصد خرید ویلا در شمال را دارند شهرستان نوشهر را در اولویت قرار می‌دهند.

خرید ویلا در متل‌قو، فروش ویلا در نمک آبرود، خرید ویلا در نوشهر، در سایت بانیان مسکن به تعداد متنوع و متعدد موجود و به هموطنان عزیز معرفی شده است.

مازی ملک از توجه شما به این مقاله تشکر می کند

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

امتیاز شما

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه