قبل از خواندن این مقاله هرگز دکوراسیون منزل را تغییر ندهید!

و دکوراسیون داخلی تهران 1 1 copy

قبل از خواندن این مقاله هرگز دکوراسیون منزل را تغییر ندهید!

مهمترین قوانین طراحی دکوراسیون منزل

اگر شما هم از جمله کسانی هستید که ذهنتان درگیر نحوه چیدمان، انتخاب رنگ دکوراسیون منزل ، نحوه نورپردازی و دیگر تزئینات دکوراسیون منزل تان می شود

با مازی ملک همراه باشید تا در این مقاله به مهمترین قوانین طراحی دکوراسیون داخلی بپردازیم تا بتوانید دکوراسیونی زیبا و بدون عیب و نقص را طراحی کنید و به آنچه در نظر دارید برسید.

استفاده از یک آینه قدی و بزرگ

اگر می خواهید خانه تان را بزرگتر از آنچه هست جلوه دهید استفاده از یک آینه قدی  و بزرگ می تواند شما را در این امر یاری دهد، این ترفند در خانه های کوچک بسیار مفید است

DJI 0012 copy 1

رنگ های متنوع برای دیوار استفاده کنید

اگر شما هم از رنگ سفید برای دیوار منزل تان استفاده کرده اید بد نیست تا یک رنگ جدید انتخاب کنید و دیوار ها را با توجه رنگ های استفاده شده در دکوراسیون منزل تان رنگ آمیزی کنید.

1 2 copy

به پرده ها توجه کنید

اگر در منزل تان از پرده های کوتاه استفاده می کنید باید بگوییم که این پرده ها تا حد زیادی می توانند دکوراسیون منزل شما را بد جلوه دهند شما باید این پرده ها را با پرده هایی که تا روی زمین آمده اند جایگزین کنید تا دکوراسیون منزل تان زیبا تر جلوه دهد.

تزئین شومینه را فراموش نکنید

اگر می خواهید شومینه را تزئین کنید از قاب عکس ها استفاده کنید، تعدادی قاب عکس زیبا می تواند شومینه منزل تان را زیبا و مدرن جلوه دهد.

داخلی مدرن 2 1 copy

مازی ملک از توجه شما به این مقاله سپاس گزار است

امتیاز شما

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه