قبل از خواندن این مقاله هرگز دکوراسیون منزل را تغییر ندهید!

قبل از خواندن این مقاله هرگز دکوراسیون منزل را تغییر ندهید!

مهمترین قوانین طراحی دکوراسیون منزل

اگر شما هم از جمله کسانی هستید که ذهنتان درگیر نحوه چیدمان، انتخاب رنگ دکوراسیون منزل ، نحوه نورپردازی و دیگر تزئینات دکوراسیون منزل تان می شود

با مازی ملک همراه باشید تا در این مقاله به مهمترین قوانین طراحی دکوراسیون داخلی بپردازیم تا بتوانید دکوراسیونی زیبا و بدون عیب و نقص را طراحی کنید و به آنچه در نظر دارید برسید.

استفاده از یک آینه قدی و بزرگ

اگر می خواهید خانه تان را بزرگتر از آنچه هست جلوه دهید استفاده از یک آینه قدی  و بزرگ می تواند شما را در این امر یاری دهد، این ترفند در خانه های کوچک بسیار مفید است

رنگ های متنوع برای دیوار استفاده کنید

اگر شما هم از رنگ سفید برای دیوار منزل تان استفاده کرده اید بد نیست تا یک رنگ جدید انتخاب کنید و دیوار ها را با توجه رنگ های استفاده شده در دکوراسیون منزل تان رنگ آمیزی کنید.

به پرده ها توجه کنید

اگر در منزل تان از پرده های کوتاه استفاده می کنید باید بگوییم که این پرده ها تا حد زیادی می توانند دکوراسیون منزل شما را بد جلوه دهند شما باید این پرده ها را با پرده هایی که تا روی زمین آمده اند جایگزین کنید تا دکوراسیون منزل تان زیبا تر جلوه دهد.

تزئین شومینه را فراموش نکنید

اگر می خواهید شومینه را تزئین کنید از قاب عکس ها استفاده کنید، تعدادی قاب عکس زیبا می تواند شومینه منزل تان را زیبا و مدرن جلوه دهد.

مازی ملک از توجه شما به این مقاله سپاس گزار است

امتیاز شما

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه