پس از تماس فروشنده و سپردن ملک توسط صاحب ملک به مجموعه مازی ملک این مجموعه با تیم فیلمبرداری خود به مکانی که ملک در آن قرار دارد رفته و عکس ها و فیلم هایی واضح و کامل از زوایای مختلف ملک برداشت میکنند و این محتواها جهت تدوین و بهینه سازی برای بستر وب به دست تیم گرافیست خبره مجموعه سایت مازی ملک سپرده میشود.این تیم خبره تمام وقت و با حوصله کارهای تدوین و طراحی بر روی ملک مورد نظر را انجام داده و جهت ثبت در سایت mazimelk آماده بارگذاری مینمایند تا در اختیار مراجعه کنندگان به صفحه اینستاگرام mazimelk و سایت mazimelk قرار گرفته و آماده بازدید میشود.

مشاوران و متخصصان سایت مازی ملک تمام توان خود را جهت شناخت کامل از توان خرید و سلیقه خریدار اقدام به پیشنهاد ملک های موجود برای فروش در سایت مازی ملک مینمایند، سایت مازی ملک فایل های زیادی در مازندران دارد به دنبال یافتن ملک مورد نظر خریداری برای ایشان بوده و نه پیدا کردن خریدار برای ملک مورد نظر، در نهایت شفافیت و با آرامش کامل خریدار اقدام به انتخاب عالی نموده و قرارداد خرید خود را زیر نظر کارشناس حقوقی مازی ملک با آسودگی خاطر منعقد مینمایند.

گروه مازی ملک بصورت تخصصی در شمال کشور و فقط در استان مازندران فعالیت داشته و به لحاظ جغرافیایی اشراف کامل به تمامی شهر ها و روستاها ی این استان سر سبز و زیبا دارند. به همین دلیل کوچکترین مسائل حوزه ملک اعم از مرغوبیت موقعیت ملک،ارزیابی قیمت اولیه و تطبیق آن با قیمت پیشنهادی مالک جهت فروش و مسائل فرهنگی محل قرار گیری ملک را مورد بررسی دقیق و کارشناسانه قرار میدهند.
اگر تمامی آیتم های مورد نظر رعایت شده باشد ملک از نظر کارشناسان مازی ملک جهت بارگذاری در سایت برای معرفی به مشتریان عزیز آماده میباشد.

وجه تمایز این سایت نوپا انگیزه و تجربه و تیم جوان این سایت میباشد.آنها سعی بر این دارند که با تخصص و تلاش و پشتکار مجموعه نو پا مازی ملک را جهت ارایه خدمات مطلوب به مشتریان و همراهان سایت مازی ملک فراهم آورند .در این رابطه هنگام کارشناسی ملک صادقانه خود را به جای فروشنده ملک تصور میکنند و اقدام به کارشناسی نموده و منافع فروشنده را در نظر گرفته سپس به تعیین ارزش واقعی ملک میپردازند.
در هنگام معرفی ملک بدون اغراق ملک مورد نظر را همان گونه که هست با ابزار و امکانات پیشرفته تصویر برداری به خریدار معرفی می نمایند و البته در این حوزه سعی بر آن دارند که تمامی سلایق و بودجه مشتری برای این خرید را مدنظر قرار داده و خود را بجای مشتری تصور کرده و سعی در رفع نیاز های مشتری در معامله ملک می نمایند.
شفافیت و صداقت در اعلام قیمت کارشناسی و بررسی ابعاد گوناگون تاثیرگذار در خرید ملک در مازندران،نمایش واقعی ملک در فضای مجازی با امکانات و تجهیزات تصویر برداری مدرن از دیگر ویژگی های معامله ایمن و شفاف در سایت مازی ملک است.

ویژگی های ممتاز سایت مازی ملک در تیم پشتیبانی و پاسخگویی ۲۴ ساعته آن نمود دارد. این تیم پشتیبانی قوی تری متشکل از چند گروه داشته و به آن تکیه دارد.
تیم بازدید و کارشناسی زیر نظر مهندس میثم مختاری (کارشناس عمران و عضو نظام مهندسی استان مازندران) و تیم حقوقی مازی ملک به سرپرستی سرکار خانم منصوره فلاح (وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی و عضو کانون وکلا استان مازندران) و تیم مدیریت به سرپرستی میلاد صفری (کارشناس مدیریت و حسابداری) و تیم حرفه ای تصویر برداری و تدوین و تولید محتوا را داشته و همه دست به دست هم داده اند تا سریع ترین و ایمن ترین راه برای دسترسی و معامله املاک در مازندران برای متقاضیان خرید و فروش ملک در این استان را فراهم نمایند.

مجموعه مازی ملک در امر تبلیغات و رساندن فایل مورد نظر به دست مصرف کننده واقعی در فضای مجازی را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای با تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته در دستور کار دارد.
این تیم با صرف هزینه های زیاد در بستر وب سعی بر رساندن ملک به رویت خریداران و جویندگان ملک در مازندران را داشته و تجربه ثابت کرده در این امر موفق هستند.پس از آن تیم حقوقی و مدیریت سایت مازی ملک در هنگام آشنایی با خریدار تمام وجوه واقعی ملک اعم از حقوقی و فیزیکی را به خریدار معرفی نموده و احتمال خرید را بالا برده و مسیر فروش را که قبلا توسط مشتری از طریق سایت بیشتر آن طی شد را به اتمام میرسانند و معامله این ملک را انجام میدهند.
البته حق انتخاب نهایی با مشتری بوده و آیتم هایی نظیر قیمت مناسب،موقعیت ملک و مدارک و مستندات مالکیت در کوتاه کردن زمان فروش تاثیر به سزایی دارد.

صاحب ملک بعد از تماس با شماره تلفن ۰۱۱۵۴۰۲ یا ثبت ملک خود در سایت www.mazimelk.com جهت فروش وظیفه آماده سازی ملک جهت تصویر برداری دقیق و بی نقص تیم تولید محتوا سایت مازی ملک را دارد.
نظافت ظاهری ملک و مرتب نمودن آن و اظهار نظر در مورد مزایا و معایب قابل تصویر برداری ملک کمک شایانی به بیننده تصاویر و ویدیو های ملک مورد نظر برای تصمیم گیری آگاهانه و درست خواهد نمود.
لذا اظهار نظر منطقی و با نیت انجام صحیح معامله بدون اغراق و بزرگ نمایی گاهی موثر در جهت رضایت طرفین معامله بوده و میتواند منشا بسیاری از دوستی ها و مراودات پر خیر و برکت بعدی باشد.

سایت مازی ملک با تخصص و تعهد مثال زدنی خود و بدون وقفه اقدام به انتشار آگهی ملک شما با بالاترین سرعت ممکن و شگردهای تبلیغاتی روز دنیا سعی به رساندن این محتوا به دست مصرف کنندگان واقعی این اطلاعات یعنی متقاضیان خرید ملک در مازندران می نمایند و هر روز با تجهیز خود به ابزار و لوازم روز دنیا و سپری نمودن دوره های آموزشی سعی بر بهبود این امر مهم دارند.
سایت مازی ملک به خوبی درک کرده که وقت شما ارزشمند است.
تبلیغات گسترده در سایت www.mazimelk.com و صفحه اینستاگرام mazimelk و سایر صفحات مجازی انجام خواهد شد.

سایت مازی ملک جهت خرید و فروش ملک های مختلف با کاربری های متفاوت در استان مازندران راه اندازی شده است.
خرید و فروش ویلا ساحلی،جنگلی و کوهپایه ای،آپارتمان در محدوده شهر و روستا زمین های هکتاری و متراژ پایین مناسب جهت احداث باغ و فضا های ورزشی و تفریحی و توریستی،ویلا ، هتل، اقامتگاه و کاربری صنعتی و تجاری،کارخانجات و کارگاهها ی تولیدی، مجتمع های خدماتی باغات کیوی و مرکبات و سایر املاک قابل خرید و فروش در استان مازندران در حوزه فعالیت سایت www.mazimelk.com میباشد.

امتیاز شما

مقایسه آگهی ها

مقایسه